HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

HW

Pro tarifikaci hovorů občas nestačí zakoupit tarifikační program. V případě kdy potřebujeme zpracovávat větší objem dat, ne vždy je spolehlivý počítač nebo ústředna je například ve vedlejší budově musíme použít následující:

Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Buffer:

  • univerzální inteligentní zálohovací paměť sloužící k nepřetržitému zaznamenávání dat např. telefonních hovorů. Buffer se připojuje mezi ústřednu a počítač pomocí sériových vstupů/výstupů. Jsou vyráběny v různých kapacitách a provedeních s možností připojením do LAN.

Převodní sériové linky na síťové rozhraní TCP-IP.

  • slouží k přímému připojení tarifikačního výstupu pobočkové ústředny do počítačové sítě. Díky tomuto převodníku není nutno vyhrazovat ve strukturované kabeláži trasu pro sériovou linku nebo proudovou smyčku.
    Záznamy o hovorech je možno z ústředny přenášet do libovolného místa sítě (je nutno pouze zadat správnou IP adresu pobočkové ústředny (nastavuje se v převodníku).

Poudová smyčka:

  • Pro propojení ústředny s počítačem pro tarifikační účely do vzdálenosti 15 metrů se používá standardní sériový kabel. Pro větší vzdálenosti ústředny a počítače  ( stovky metrů až 1 km) lze použít převodníky sériové linky na proudovou smyčku. Převodníky sériové linky na proudovou smyčku se instalují vždy po dvojicích (jeden převodník na vysílací a druhý na přijímací straně).
© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.