HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

Docházkové systémy

   Docházkové systémy slouží ke komplexnímu sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby a k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy. Nasazením tohoto elektronického docházkového systému omezíte chyby vznikající při manuálním zpracování dat ( přepisování obsahu klasických docházkových karet ).

   Vedení firmy má k dispozici aktuální přehled o odpracovaných hodinách jednotlivců a stejně tak aktuálně mohou být o svých odpracovaných hodinách informováni i oni, prostřednictvím funkce SALDO. Předchází se tak včas případným nedorozuměním, které se jinak kumulují ke konci měsíce.

Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti Kontaktní systémy:

Svou robustností je vhodný především pro průmyslové a venkovní prostředí. Terminály jsou odolné proti negativním vlivům okolí a mechanickému poškození, odolávají chemikáliím, prachu atd. Snímače jsou elektronicky spolehlivé a jednoduché.

Identifikační čip ( kovová nerezová součástka - průměr cca 16 mm v plastovém držáku ). Snímá se kontaktním způsobem, přiložením ke kovovému snímači. Snímačů může být vedle sebe více, každý s jiným významem. Odpadá tedy výběr druhu akce tlačítky. Minimalizuje se tak množství případných chyb. Čip se dá snadno připojit ke svazku klíčů. Na povrchu čipu je nesmazatelně uvedeno jeho identifikační jedinečné číslo.
Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Bezkontaktní systémy:

Jsou elegantnější a své uplatnění naleznou především ve spojení s přístupovým systémem, kde bezkontaktní prvek je maximálně pohodlný pro identifikaci k otevření dveří, turniketu, závory apod. Čtecí vzdálenost lze zvolit až do vzdálenosti 90 cm.

Systém je vhodný především pro prostředí s možností výskytu vysokého elektrostatického pole, kde hrozí zaseknutí terminálu vlivem elektrostatických výbojů. Terminály jsou odolné proti prachu, spolehlivé a jednoduché.

Bezkontaktní plastová karta o velikosti karty platební. Snímá se přiblížením ke snímači od 8 do 90 cm dle typu snímače. Docházkový terminál pro tyto karty musí být ovládán tlačítky pro výběr akce. Karta je vhodná tam, kde je nutné držitele identifikovat i opticky (karta na visačce + potisk)

Plastový přívěšek - TAG (průměr cca 30 mm). Snímá se přiblížením ke snímači od 8 do 90 cm dle typu snímače. TAG se dá snadno připojit ke svazku klíčů a jsou nenahraditelné ve vlhkém a mokrém prostředí.

© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.