HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

Přístupové systémy

Přístupové systémy slouží především k řízení a sledování pohybu zaměstnanců, osob v daném objektu. Systém je určen především ke vstupům do provozních budov, skladů, vjezdů na parkoviště, do šaten, kanceláří, prostě na veškerá místa, která potřebujete selektivně zpřístupnit, a zároveň jednoduše a přehledně sledovat všechny pohyby ve střežených objektech.
Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

Základní dělení:

  • kontaktní
  • bezkontaktní

 

Autonomní systém

  • autonomní vstupní jednotky jsou zejména vhodné pro prostory, kde není potřeba zpětná kontrola průchodů, a kde je z technických a provozních důvodů vyloučeno kabelové propojení s centrálním počítačem. Ideální náhrada za velké svazky klíčů.

Síťový systém

  • tento systém je plně konfigurován a sledován obslužným počítačem. Výhodou síťových aplikací je maximální komfort obsluhy systému (veškeré parametry se zadávají přes PC). Pokud počítač komunikuje s přístupovým systémem v režimu On-Line, je Vám otevření dveří signalizováno na monitoru včetně zobrazení místa události, času, jména zaměstnance a povolení či zákazu vstupu. Při širším uplatnění systému tak získáte kompletní přehled o pohybu sob na kontrolovaném místě.
  • ve spojení s programem umožňují rychlé a snadné nastavování oprávnění držitelů osobních čipů k přístupu do objektů. Oprávnění není nutné nastavovat pouze klasickým způsobem tj. vypsáním seznamu přístupných dveří ke každé osobě, program nabízí mnohem komfortnější prostředky. Lze např. nadefinovat tzv. přístupové funkce, které po přiřazení k osobě automaticky zajistí průchod pevně stanovenou množinou dveří, možnost nastavení vzájemně nezávislých časových oken je zde samozřejmostí. Přístupová oprávnění jsou nastavitelná nejen pro konkrétní osoby, ale i pro celá střediska.

© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.